Маркетологтар клубы мен «Жарнама Тресі» маркетологтар үшін жаңа стикер пакетін ұсынады

2024 жылғы 20 мамыр, Алматы-Маркетологтар клубы «жарнама трест» жарнама агенттігімен серіктестікте маркетинг саласындағы кәсіпқойлар үшін арнайы жасалған жаңа стикерпактың шығарылатыны туралы хабарлауға қуанышты. Бұл жапсырмалар жиынтығы Қазақстанның кез келген қаласында дербес басып шығаруға қол жетімді, бұл әрбір маркетологқа өзінің бірегей жапсырмаларын оңай және ыңғайлы алуға мүмкіндік береді.

Стикерпак заманауи трендтер мен кәсіби мемдерді бейнелейтін жарқын және креативті бейнелерді қамтиды. Бұл ноутбуктерге, жоспарлаушыларға және басқа жұмыс құралдарына керемет қосымша болады, бұл жұмыста жағымды атмосфера мен Шабыт жасауға көмектеседі.

Сонымен қатар, стикерлер қазақстандық Маркетинг Қауымдастығының қонақжай алаңында өтетін Маркетологтар клубының барлық кездесулерінде ойналатын болады. Бұл қатысушылар үшін сыйлық ретінде стикерлер алып қана қоймай, тәжірибе алмасуға, жаңа таныстар табуға және маркетинг саласының өзекті мәселелерін талқылауға тамаша мүмкіндік.

«Біз» жарнама Трестімен » ынтымақтасуға және мүшелеріміз бен әріптестерімізге шынымен ерекше нәрсе ұсынуға қуаныштымыз. Біздің стикерпак — бұл жай ғана жапсырмалар емес, бұл біздің кәсіби қоғамдастықтың және оның шығармашылық рухының көрінісі», — деп атап өтті Маркетологтар клубының кездесулерін ұйымдастырушы Анелия Мұхамедкаримова.

«Жарнама тресі» әрқашан шығармашылық бастамаларды қолдауға және дамытуға тырысады. Біз жаңа стикерпак маркетологтарды қуантып қана қоймай, олардың кәсіби өмірінің маңызды элементіне айналатынына сенімдіміз», — деп толықтырды «жарнама агенттігінің бас директоры Татьяна Наливайко.

Өзіңіздің стикерлер жинағыңызды алу және Қазақстанның шабыттандыратын маркетингтік қоғамдастығының бір бөлігі болу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз!

Маркетологтар клубы
Телеграм: @clubofmarketers
WhatsApp: +7 (701) 798-0608

«Жарнама Тресі»
Email: info@reklamatrest.kz
Телефон: +7 (701) 318-19-71

Қазақстандық Маркетинг Қауымдастығы

Біздің қауымдастыққа қосылыңыз және әлеуметтік желілердегі ресми беттерімізден хабардар болыңыз.