Құпиялылық саясаты

Сайт kazmarketingassociation.kz сіздің жеке деректеріңіз үшін контроллер болып табылатын «қазақстандық маркетинг қауымдастығы» қоғамдық бірлестігі тиесілі.

Біз жиналған ақпаратты қалай өңдейтінімізді анықтайтын осы құпиялылық саясатын қолданамыз kazmarketingassociation.kz, сондай-ақ сіз туралы белгілі бір жеке деректерді жинауымыздың себептері. Сондықтан сайтты пайдаланбас бұрын осы құпиялылық саясатын оқып шығу керек kazmarketingassociation.kz.

Біз сіздің жеке деректеріңізге қамқорлық жасаймыз және олардың құпиялылығы мен қауіпсіздігіне кепілдік береміз.

Біз жинайтын жеке ақпарат:
барған кезде kazmarketingassociation.kz. Біз сіздің құрылғыңыз туралы белгілі бір ақпаратты, соның ішінде веб-шолғыш, IP мекенжайы, уақыт белдеуі және т.б. туралы ақпаратты және құрылғыңызда орнатылған кейбір cookies файлдарын автоматты түрде жинаймыз. Сонымен қатар, сіз сайтты қараған кезде біз сіз қарайтын жеке беттер немесе өнімдер туралы, қандай сайттар немесе іздеу шарттары сізді Сайтқа бағыттағаны және сайтпен қалай әрекеттесетініңіз туралы ақпарат жинаймыз. Біз бұл автоматты түрде жиналған ақпаратты «Құрылғы туралы ақпарат»деп атаймыз. Сонымен қатар, біз Келісімді орындау үшін тіркеу кезінде сіз берген жеке деректерді (аты-жөнін, мекен-жайын, төлем ақпаратын және т.б. қоса) жинай аламыз.

Неліктен біз сіздің деректеріңізді өңдейміз?
Біздің басты басымдылығымыз-клиенттердің қауіпсіздігі, сондықтан біз қолданушы деректерінің ең аз мөлшерін өңдеуіміз керек: Сайтқа қызмет көрсету үшін қажет болғанша. Автоматты түрде жиналған ақпарат тек ықтимал бұзушылықтарды анықтау және Сайтты пайдалану туралы статистикалық ақпарат алу үшін қолданылады. Бұл статистикалық ақпарат жүйенің белгілі бір пайдаланушысын анықтауға болатындай етіп жиналмайды.

Сіз сайтқа өзіңіздің кім екеніңізді айтпай-ақ кіре аласыз және біреу сізді белгілі бір тұлға ретінде анықтай алатын ақпаратты ашпай-ақ кіре аласыз. Алайда, егер сіз сайттың кейбір мүмкіндіктерін пайдаланғыңыз келсе, форманы толтыру арқылы біздің ақпараттық бюллетеньді немесе басқа мәліметтерді алғыңыз келсе — бізге электрондық пошта мекенжайы, аты, тегі, тұрғылықты жері, ұйымы, телефоны сияқты жеке деректерді бере аласыз. Сіз бізге жеке деректеріңізді бермеуіңіз мүмкін, бірақ бұл жағдайда сіз сайттың белгілі бір мүмкіндіктерін пайдалана алмайсыз. Мысалы, сіз біздің ақпараттық бюллетеньді ала алмайсыз немесе Сайт арқылы бізбен тікелей байланыса алмайсыз. Қандай ақпарат міндетті екеніне сенімді емес пайдаланушылар бізбен байланыса алады salem@kazmarketingassociation.kz.

Сіздің құқықтарыңыз:
Егер сіз Еуропаның тұрғыны болсаңыз, сіздің жеке деректеріңізге қатысты келесі құқықтарыңыз бар:

ақпарат алу құқығы.
кіру құқығы.
түзету құқығы.
деректерді жою құқығы.
өңдеуді шектеу құқығы.
деректерді тасымалдау құқығы.
қалпына келтіру құқығы.
автоматтандырылған шешім қабылдау және профильдеу құқықтары.
егер сіз осы құқықты пайдаланғыңыз келсе, төмендегі байланыс ақпаратын пайдаланып бізге хабарласыңыз.

Сонымен қатар, егер сіз Еуропаның тұрғыны болсаңыз, біз сіздің ақпаратыңызды сізбен жасалуы мүмкін келісімшарттарды орындау үшін (мысалы, Егер сіз Сайт арқылы тапсырыс берсеңіз) немесе жоғарыда аталған заңды іскерлік мүдделерімізді көздеу үшін өңдейтінімізді атап өтеміз. Сонымен қатар, сіздің ақпаратыңыз Еуропадан тыс жерлерде, соның ішінде Канада мен АҚШ-та берілуі мүмкін екенін ескеріңіз.

Басқа сайттарға сілтемелер:
біздің сайтта бізге тиесілі емес және бақыланбайтын басқа сайттарға сілтемелер болуы мүмкін. Есіңізде болсын, біз мұндай сайттардың немесе үшінші тұлғалардың құпиялылық саясатына жауапты емеспіз.біздің сайттан шыққан кезде және жеке ақпаратты жинай алатын әрбір сайттың құпиялылық туралы мәлімдемелерін оқығанда тексеруді ұсынамыз.

Ақпараттық қауіпсіздік:
біз сіз компьютерлік серверлерде берген ақпаратты рұқсатсыз кіруден, пайдаланудан немесе ашудан қорғалған бақыланатын қауіпсіз ортада қорғаймыз. Біз оның бақылауындағы және сақтауындағы жеке деректерге рұқсатсыз кіруден, пайдаланудан, өзгертуден және ашудан қорғау үшін ақылға қонымды әкімшілік, техникалық және физикалық қауіпсіздік шараларын қолданамыз. Дегенмен, Интернет немесе сымсыз желі арқылы деректерді тасымалдауға кепілдік берілмейді.

Заңды ашу:
біз заңмен талап етілсе немесе рұқсат етілсе, мысалы, шақыру қағазына немесе соған ұқсас сот процесіне сәйкес жинайтын, пайдаланатын немесе алатын кез келген ақпаратты ашамыз. ақпаратты ашу біздің құқықтарымызды, сіздің немесе басқалардың қауіпсіздігін қорғау, алаяқтықты тергеу немесе Үкіметтің сұрауына жауап беру үшін қажет.

Байланыс ақпараты:
Егер сіз осы Саясат туралы көбірек білу үшін бізбен байланысқыңыз келсе немесе жеке құқықтарыңыз бен жеке ақпаратыңызға қатысты кез келген мәселе бойынша бізбен байланысқыңыз келсе, мекен-жайға хат жібере аласыз salem@kazmarketingassociation.kz.